Yhteystiedot

Edukai Oy

Opintie 3
Rakennus Oppi 4
87100 Kajaani
044 715 7794
edukai@edukai.fi

Laskutustiedot:

Verkkolaskut:
OVT-tunnus 003715604886
Operaattori: BasWare, BAWCFI22

Laskut paperisena:
Edukai Oy
00064 ADMINISTER

Laskut sähköpostilla:
laskut@administer.fi

y-tunnus 1560488-6

Anu Kuosmanen

Toimitusjohtaja
044 797 0828
anu.kuosmanen@edukai.fi

Kirsti Nederström

Koulutussihteeri
044 797 0700
kirsti.nederstrom@edukai.fi

Nina Korkeala

Kouluttaja
044 715 7382
nina.korkeala@edukai.fi

Juha Finnilä

Kouluttaja
044 710 1140
juha.finnila@edukai.fi

Outi Piirainen

Kouluttaja
044 715 7723
outi.piirainen@edukai.fi

Eija Makkonen

Kouluttaja
044 715 7531
eija.makkonen@edukai.fi

Oili Kinnunen

Markkinointisuunnittelija
044 261 7387
oili.kinnunen@edukai.fi

Mika Toivanen

Kouluttaja
044 715 9244
mika.toivanen@edukai.fi

Päivi Haverinen

Kouluttaja
044 797 0832
paivi.haverinen@edukai.fi

Tiina Suoranta

Kouluttaja
044 294 4518
tiina.suoranta@edukai.fi

Kaisa Törmälä

Kouluttaja
044 710 1274
kaisa.tormala@edukai.fi

Katriina Kemppainen

Kouluttaja, Ensiapukoulutukset
044 715 7716
katriina.kemppainen@edukai.fi

Faycel Nsibi

Ohjaaja
044 715 9493
faycel.nsibi@edukai.fi

Reijo Koski

Kouluttaja, Kortti- ja ammattipätevyyskoulutukset, autokoulu
044 797 0884
reijo.koski@edukai.fi

Arja Immonen

Projektipäällikkö, Potkuri-hanke
044 710 1244
arja.immonen@edukai.fi

Keijo Kinnunen

Suunnittelija
044 797 0948
keijo.kinnunen@edukai.fi

Ota yhteyttä tai anna palautetta

 

Voit lähettää lisätietopyyntöjä tai antaa meille palautetta oheisella lomakkeella. Mikäli haluat, että sinuun otetaan yhteyttä, muistathan jättää yhteystietosi. Käsittelemme kaikki saapuneet palautteet mahdollisimman pian.

Osoite: Opintie 3, 87100 Kajaani